Administrator

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Miejsce pracy: Lubin
Numer: StPr/21/1822
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie ewidencji budynków, pomieszczeń do wspólnego użytku, lokali użytkowych,-prowadzenie dokumentacji lokali mieszkalnych,-przeprowadzanie codziennych kontroli stanu porządkowego nieruchomości budynkowych,-koordynowanie i nadzorowanie podmiotów gospodarczych świadczących usługi porządkowe,-dokonywanie komisyjnego obmiaru.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa pakietu MS Office

Wymagania inne:

wykszt. średnie techniczne lub ogólnokształcące, znajomość przepisów prawa dot. spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot, dobra organizacja pracy, profesjonalizm, odpowiedzialność, sumienność, systematyczność, umiejętność koordynowania kilku zadań w jednym czasie, umiejętność pracy w zespole, znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office

Miejsce pracy:

Lubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie