Asystent / Asystentka Działu Administracji

Ogłoszenie numer: 2552311, z dnia 2019-07-19

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • wprowadzanie danych do systemu ERP,
  • administracja dokumentów wpływających i wypływających,
  • kompleksowa obsługa transakcji typu B2B,
  • realizacja zamówień zakupu i sprzedaży,
  • generowanie dokumentacji wysyłkowej, organizacja transportu, wystawiania listów przewozowych,
  • współpraca z firmami przewozowymi, agencjami celnymi, urzędami, bankami,
  • wsparcie w realizacji bieżących zadań działów księgowości, sprzedaży, magazynu.

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • sprawna obsługa komputera – dodatkowym atutem będzie znajomość programu Comarch ERP XL,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista,
  • mile widziana znajomość branży elektronicznej,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chętnie nawiążemy współpracę z osobami posiadającymi status studenta.

Oferujemy

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne warunki pracy (konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet MultiSport, elastyczny czas pracy),
  • pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.