Asystent / Asystentka w departamencie IT

ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Lokalizacja: Wrocław (praca zdalna 100%)

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki w departamencie IT

Obowiązki:
  • Zamawianie sprzętu IT
  • Zarządzanie licencjami na sprzętach komputerowych
  • Wsparcie procesów rekrutacji i onboardingu
  • Identyfikacja i wnioskowanie o nadanie uprawnień
  • Wsparcie pracy operacyjnej
  • Rozliczanie outsourcingu
  • Administracja systemem JIRA (po przeszkoleniu)
Wymagania:
  • Dobra znajomość pakietu MSOffice
  • Bardzo dobra komunikacyjność
  • Dokładność wykonywanych zadań
  • Mile widziana znajomość podstaw SQL
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • Wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • Pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • Szkolenia i treningi
  • Długoterminowe i interesujące projekty
  • Benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • Stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • Współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solidne fundamenty
  • Ambitne projekty
  • Indywidualny rozwój i przyjazna atmosfera
  • Znane marki
  • Inspirujący liderzy
  • Elastyczność
  • Dodatkowe korzyści
  • System poleceń