Praca: Asystent/ka Hodowli Roślin

Ogłoszenie numer: 1915797, z dnia 13-02-2018

Firma KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. specjalizuje się w hodowli nowych odmian zbóż  oraz produkcji wysokiej jakości materiału siewnego. Naszym głównym produktem jest żyto mieszańcowe.

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy

w dziale hodowli roślin na stanowisko:

Asystent/ka Hodowli Roślin

Miejsce pracy: / Kondratowice

Nr Ref.: Rekrutacja

Opis stanowiska

  • planowanie, przygotowanie i przeprowadzanie prac związanych z programami krzyżówkowymi, wytwarzaniem linii wsobnych żyta oraz projektami badawczymi realizowanymi w szklarni i na polu hodowlanym
  • wykonywanie obserwacji polowych w wyznaczonym zakresie
  • udział w opracowaniu dokumentacji hodowlanej w języku polskim i angielskim
  • organizacja prac związanych ze zbiorem, przerobem i przygotowaniem materiałów hodowlanych do kolejnych etapów hodowli
  • zadania administracyjne związane z działalnością działu hodowli roślin

Wymagania

  • wykształcenie wyższe rolnicze, preferowane kierunki: hodowla i nasiennictwo roślin,biotechnologia roślin
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B
  • dokładność i rzetelność, wysokie umiejętności organizacji pracy, umiejętność współpracy w grupie
  • dodatkowym atutem będzie kilkuletnie doświadczenie w hodowli roślin

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i osobistego
  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokiej kulturze organizacyjnej, a na co dzień pracę w przyjaznym zespole
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/asystent-ka-hodowli-roslin_1915797.html