Hr partner

Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni
Hr partner
Miejsce pracy: Polkowice
Numer: StPr/21/0762
OBOWIĄZKI:
prowadzenie akt personalnych i realizacja czynności związanych z zatrudnianiem i zwalnianiem pracowników oraz innej dokumentacji dotyczącej spraw pracowniczych; wsparcie przy realizacji procesów HR;przygotowanie prezentacji oraz aktualizowanie zestawień i raportów związanych z administrowaniem spraw pracowniczych i stanów personalnych;wsparcie i monitoring przy wdrażaniu środków zaradczych opracowanych w ramach procesów HR;analiza, interpretacja i monitoring wskaźników HR-owych;aktywne uczestnictwo w spotkaniach i warsztatach organizowanych w podległych obszarach w podległych obszarach (np. Business Review, spotkania poranne).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: niemiecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: KADRY

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : wiedza z zakresu prawa pracy, zarządzania zasobami ludzkimi[Umiejętność 1] : znajomość obsługi pakietu MS Office, mile widziane: SAP HR, Płatnik[Inne] : wysoce rozwinięte zdolności organizacyjne i interpersonalne;sumienność, kreatywność, samodzielność;umiejętność analitycznego myślenia.

Miejsce pracy:

Polkowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 360 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni