Kierownik restauracji

Ogłoszenie numer: 1912435, z dnia 07-02-2018

Międzynarodowa firma z branży FM, w związku z otwarciem nowego kontraktu, zatrudni osobę na stanowisko:

Miejsce pracy: / Wrocław

Opis stanowiska

  • Zarządzanie kuchnią i pracą podległego personelu w kantynie pracowniczej zlokalizowanej w centrum Wrocławia,
  • Rozliczanie czasu pracy podległych pracowników,
  • Nadzór i kierowanie strefą produkcji oraz obsługą klienta,
  • Kreatywność w dążeniu do podniesienia rentowności kontraktu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w gastronomii,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Konkurencyjne warunki zatrudnienia,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Pracę w systemie 8h/dziennie od poniedziałku do piątku w centrum Wrocławia.
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/kierownik-restauracji_1912435.html

TOP TOP