Konserwator - elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/21/1167
OBOWIĄZKI:
praca w zakresie obsługi, konserwacji, remontów,montażu, kontrolno - pomiarowych urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dozór nad eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV

Wymagania inne:

praca od pn. do pt. od 7.00 do 15.00, umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony, zatrudnienie nastąpi w listopadzie bądź grudniu,Miejsce wykonywania pracy: ZGM Głogów - ADM "Hutnik" ul. Norwida 1Wymagane uprawnienia elektroenergetyczne - do 1 KV, eksploatacja, dozórWymagany conajmniej 1 rok doświadczenia zawodowego na podobnym stanowiskukontakt z pracodawcą osobisty lub telefoniczny 76 853 11 06 (osoby powinny posiadać cv, świadectwa pracy, świadectwo ukończenia szkoły)

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie