Konserwator, kierowca-zaopatrzeniowiec

Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku
Miejsce pracy: Duszniki-Zdrój
Numer: StPr/21/1659
OBOWIĄZKI:
1.Usuwanie nieczystości stałych z budynku Sanatorium do kontenerów głównych,2.Zabezpieczenia w okresie zimowym ścieżki i dróg dojazdowych poprzez odśnieżanie i posypywanie piaskiem lub innym środkiem antypoślizgowym,3.Nadzór nad powierzonym magazynem paliw,4.Kupowanie artykułów i materiałów niezbędnych do należytego utrzymania stanu technicznego budynków i pomieszczeń Sanatorium,5.Utrzymanie wzorowej czystości i porządku na stanowisku pracy,6.Współpraca z innymi działami Sanatorium,7.Odpowiedzialność materialna i służbowa za powierzone pieniądze, mienie i dokumenty,8.Przygotowanie pomieszczeń do remontów (usuwanie sprzętów i umeblowania i należyte ich zabezpieczenie, ustawianie sprzętów po remoncie),9. Dbałość o samochody służbowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: budowlanka - prace wykończeniowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat B
Uprawnienia: doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : prace remontowo-malarskie, elektryczne w budynku i na terenie należącym do budynku

Miejsce pracy:

Duszniki-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 450 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku