Praca: Lakiernik / Malarz meblowy

W&F to międzynarodowa agencja pośrednictwa pracy, która za priorytet stawia właściwe łączenie pracowników w zależności od wykształcenia i doświadczenia, z odpowiednimi zakładami pracy na terenie Holandii.

Firma współpracuje głównie z ludźmi polskiego i portugalskiego pochodzenia, których od momentu pierwszego kontaktu prowadzą dwujęzyczni koordynatorzy, zapoznając z miejscem pracy oraz sytuacją mieszkaniową. Koordynatorzy służą radą, pomocą oraz odpowiedzią na każde nurtujące pytanie.

Nasz klient jest producentem wysokiej jakości, nowoczesnych mebli kuchennych.

Lakiernik / Malarz meblowy

Miejsce pracy: Holandia

Obowiązki:
  • przygotowanie elementów do lakierowania
  • lakierowanie/malowanie poszczególnych elementów zabudowy kuchennej (zarówno dużych elementów tj. fronty mebli, jak i drobnych części)
  • kontrola jakości lakierowanych materiałów
Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność lakierowanie i polerowania
  • dokładność i precyzja
  • dbanie o zachowanie ustalonych standardów
  • samodzielność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie, sumienność oraz poczucie odpowiedzialności
Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki finansowe według norm ABU CAO
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • dobre warunki mieszkaniowe
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych konsultantów
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/lakiernik-malarz-meblowy_1911848.html