Mechanik w Serwisie Mobilny - ASO Naczep

Dla naszego Klienta - Autoryzowanego Przedstawiciela jednej z marek Naczep Ciężarowych do zespołu Serwisu Mobilnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK NACZEP

Miejsce pracy: Lubin, Wrocław
Nr ref.: Mechanik Mobilny

Zadania:

  • wykonywanie przeglądów oraz napraw bieżących w naczepach chłodniczych u klientów flotowych
  • naprawa wind załadowczych
  • obsługa komputerów diagnostycznych
  • reakcja na awarie na dordze w pojazdach klientów

Oczekujemy:

  • doświadczenia w mechanice pojazdowej i/lub naprawach maszyn (budowlanych, rolniczych, komunalnych itp.)
  • mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • otwartość na dalszy rozwój zawodowy
  • otwartość na pracę w serwisie mobilnym (częste naprawy na drodze, częsta praca na dworze)
  • prawo jazdy Kat. B
  • mile widziane uprawnienia UDT w zakresie obsługi serwisowej wind załadowczych

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o Umowę o Pracę w dużym, stabilnym przedsiębiorstwie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz motywacyjny system premiowy
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego podczas szkoleń technicznych
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe