Mistrz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Mistrz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0042
OBOWIĄZKI:
Organizowanie i nadzorowanie robót ogólnobudowlanych. Przygotowywanie obmiarów do robót konserwacyjnych oraz do kosztorysów inwestorskich. Sporządzanie zestawień do planów zakupów materiałów i narzędzi. Udział w przeglądach rocznych i pięcioletnich obiektów budowlanych. Udział w odbiorach robót wykoywanych systemem gospodarczym i zleconym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Mistrz produkcji w budownictwie ogólnym (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe/średnie budowlane, staż pracy: minimum 2 lata w przypadku wykształcenia wyższego i 4 lata w przypadku wykształcenia średniego, uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu