Młodszy specjalista ds. rozliczeń produkcji

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Zabrodzie
Numer: StPr/21/7500
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za prawidłowe wprowadzanie, przetwarzanie, przechowywanie i wyprowadzanie danych z wykorzystaniem systemów informatycznych; obsługuje sprzęt komputerowy i eksploatuje oprogramowanie komputerowe w zakresie przetwarzania / zarządzania gromadzonymi danymi.System czasu pracy: trzy zmiany lub dwie po 12hPraca na czas określony: 3-5 latGodziny pracy: 6:00-14:00-22:00-6:00kontakt z pracodawcą: 713614754
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: umiejętność zastosowania zasad HACCP
Uprawnienia: Doświadczenie na podobnym stanowisku
Uprawnienia: znajomość obsługi Microsoft Excel

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok doświadczenie na podobnym stanoiwsku, znajomość obsługi Microsoft Excel, umiejętność zastosowania zasad HACCP, dyspozycyjność

Miejsce pracy:

Zabrodzie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu