Operator maszyn produkcyjnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wierzbice
Numer: StPr/21/3230
OBOWIĄZKI:
OBSŁUGA MASZYN PRODUKCYJNYCH: SPRAWDZANIE USTAWIEŃ MASZYNY WG LIST KONTROLNYCH, POBIERANIE PÓŁPRODUKTÓW I ICH KONTROLE JAKOŚCIOWE ORAZ EWIDENCJA ZUŻYTYCH WIELKOŚCI W SYSTEMIE ERP (SKANOWANIE), ZADANIE MASZYNIE ODPOWIEDNICH PARAMETRÓW - ZGODNIE ZE ZLECENIEM PRODUKCYJNYM I SPECYFIKACJĄ, DBAŁOŚĆ O ZACHOWANIE PRĘDKOŚCI PRODUKCYJNYCH ZGODNYCH Z DOKUMENTACJĄ, KONTROLA JAKOŚCI PRODUKTÓW, OBSŁUGA NARZĘDZI POMIAROWYCH, PROWADZENIE DOKUMENTACJI PRODUKCYJNEJ, OBSŁUGA SYSTEMU ERP.Praca na czas określony: 18 MIESIĘCYGodziny pracy: 6-14-22-6oferta pracy tymczasowejKontakt z pracodawcą: 509661978
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie i staż pracy bez znaczenia

Miejsce pracy:

Wierzbice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu