Praca: Operator Maszyn

Ogłoszenie numer: 1913363, z dnia 13-02-2018

Firma Twentebelt Poland Sp.z o. o. jest spółką-córką działającego na rynku od 100 lat światowego producenta taśm transportowych Twentebelt B.V. z siedzibą w Holandii.

W związku z dynamicznym rozwojem zakładu produkcyjnego w Kudowie-Zdroju poszukujemy nowych pracowników ma stanowisko: Operator maszyn do obróbki drutu.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: / Kudowa Zdrój

Opis stanowiska

  • ustawianie i obsługę maszyn do obróbki drutu
  • kontrolę jakości produktów
  • dbanie o stan maszyn

Wymagania

  • wykształcenia kierunkowego
  • doświadczenia w pracy przy obróbce drutu
  • dobrej organizacji pracy

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilną współpracę
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • dofinansowanie kosztów dojazdu
  • premia frekwencyjna
W celu aplikowania prosimy przejść pod adres: http://www.praca.pl/operator-maszyn_1913363.html