Operator samojezdnych maszyn pomocniczych do przewozu osób pod ziemią

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie
Miejsce pracy: Lubin
Numer: StPr/21/0660
OBOWIĄZKI:
obsługa samojezdnych maszyn pomocniczych, praca na terenie KGHM
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie zawodowe lub średnie, 12 miesięcy pracy pod ziemią w ruchu podziemnego zakładu górniczego, uprawnienia kwalifikacyjne OUG operatora SMG do przewozu ludzi, uprawnienia operatora pojazdów i samojezdnych maszyn pomocniczych zbudowanych na bazie powierzchniowych samochodów terenowych niezależnie od mocy silnika i ilości przewożonych osób, brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy pod ziemią oraz na wysokości powyżej 3 metrów

Miejsce pracy:

Lubin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

4 800 - 5 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie