Operator wózka widłowego

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Numer: StPr/21/5932
OBOWIĄZKI:
Obsługa wózka widłowego, Kompletacja towaru na magazynie, Rozładunek towaru na magazynie i rozmieszczanie go w odpowiednie lokalizacje. Praca w godz.: 7-15, 15-23, 23-7. Umowa o pracę tymczasową. Dojazd do zakładu pracy we własnym zakresie. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 503 102 613, e-mail: praca.wroclaw@interkadra.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie/techniczne,staż pracy: doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego,uprawnienia UDT, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, punktualność

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 260 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu