Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/7168
OBOWIĄZKI:

Pomoc kucharzom w przygotowywaniu posiłków, przygotowywanie warzyw i owoców, porcjowanie i dekorowanie wyrobów kulinarnych zgodnie z zaleceniem kucharza, zmywanie naczyń, sprzątanie kuchni, czyszczenie sprzętów, utrzymanie porządku na stanowisku pracy. Okolo 160 godz. miesięcznie, dyspozycyjność w godz.: 7-22. Przewidywany okres wykonywania pracy: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Wymagania inne:

wykształcenie: min. podstawowe, staż pracy: co najmniej 3 miesiące na takim samym stanowisku, dokladność, sumienność, umiejetność pracy w zespole, doświadczenie i znajomość branży gastronomicznej, aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 17 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu