Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0872
OBOWIĄZKI:
PRACE BIUROWE: prace administracyjne w Agencji Pracy, pomoc przy selekcji kandydatów, kierowanie kandydatów do pracy na badania lekarskie, sanepidowskie, psychologiczne i szkolenia BHP, drobne prace administracyjne takie jak zakupy na rzecz pracodawcy, obsługa poczty, prowadzenie kalendarza poszczególnych rekruterów, prowadzenie statystyk wewnątrz firmowychumowa zlecenie, praca w godz. 8-16, 9-17ilość godzin w miesiącu około 160zatrudnienie na okres 1 rok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie średniestaż pracy bez znaczeniajęz. ukraiński C2 - w celu obsługi klientów zza wschodniej granicy

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu