Prawnik

Ogłoszenie numer: 7511454, z dnia 2022-09-30

Fundacja ADRA Polska jest polskim oddziałem międzynarodowej organizacji humanitarnej ADRA działającej w przeszło 100 krajach świata. W Polsce oficjalnie rozpoczęła swoją działalność z końcem roku 2009. Jako swój cel postawiła sobie prowadzenie działalności dobroczynnej – więcej https://www.adra.pl/

Prawnik

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Konsultacje prawne on-line
  • Administracja treści GiveAndGetHelp.com dot. prawa w języku polskim/ukraińskim lub rosyjskim
  • Tworzenie nowych treści
  • Inne obowiązki zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawne
  • Wymagany w stopniu zaawansowanym – język ukraiński/rosyjski

Mile widziane:

  • doświadczenie w świadczeniu pomocy prawnej on-line ( w tym w zakresie pracy z uchodźcami,  legalizacji pobytu, prawa pracy itp.)
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • Elastyczny czas pracy.