Referent ds. gospodarki odpadami

Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu
Miejsce pracy: Lubań
Numer: StPr/22/0635
OBOWIĄZKI:

Wykonywanie zadań związanych z obsługą programu RIPOK Serwis: ważenie dostarczanych do CUO odpadów za pomocą sprzężonej z komputerem wagi, wystawianie kwitów wagowych zgodnych z ilością przyjętych odpadów, wystawianie faktur VAT, sporządzane sprawozdań z przyjętych odpadów. Wykonywanie zadań związanych z obsługą systemu BDO: obsługa modułu kart przekazywanych odpadów, obsługa modułu ewidencji odpadów, sporządzanie dokumentacji związanej z ewidencją odpadów. Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem książki dezynfekcji pojazdów i pojemników mających na celu utrzymanie odpowiedniego stanu sanitarnego pojazdów. Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem książki eksploatacji składowiska polegających na: ewidencjonowaniu przyjętych i sprzedanych odpadów, ewidencjonowanie czasu pracy sprzętu i zadań wykonywanych w ciągu dnia pracy. Wykonywanie zadań związanych z prowadzeniem monitoringu składowiska wokół terenu utylizacji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Lubań

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lubaniu