St. inspektor dozoru technicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Miejsce pracy: Jelenia Góra
Numer: StPr/21/0947
OBOWIĄZKI:
1.Sprawna i taktowna obsługa mieszkańców.2.Zarządzanie budynkami i urządzeniami zasobu osiedli. 3.Sporządzanie/nadzorowanie rocznych i wieloletnich planów remontów budynków zasobów JSM.4.Planowanie, organizacja nad realizacją robót budowlanych.5.Przygotowanie specyfikacji przetargowych i organizowanie przetargów.6.Weryfikacja dokumentacji technicznej.7.Koordynacja prac wykonawców oraz sił własnych.8.Prowadzenie zadań z ramienia Spółdzielni w związku z realizacją umów na roboty budowlane i instalacyjne.9.Sprawowanie kontroli wydatków z funduszy remontowych i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.10.Przygotowanie zbiorczych zestawień, analiz i opracowań obejmujących zakresy administracji osiedlowych.11.Monitorowanie zmian przepisów prawa w zakresie prowadzonych spraw.12.Udzielanie odpowiedzi na pisma do instytucji zewnętrznych i lokatorów oraz pisanie ogłoszeń, informacji dotyczących działań na budynkach JSM.13.Inne sprawy merytorycznie związane z zadaniami stanowiska.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technikum budowlany
Uprawnienia: uprawnienia elektyryczne do 1 kV

Miejsce pracy:

Jelenia Góra

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze