Administrator systemów it, specjalista, lider zespołu

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/8268
OBOWIĄZKI:
1. Nadzorowanie codziennej pracy i wyników zespołu.2. Kontrola eskalacji i skarg klientów.3. Monitorowanie efektywności zespołu pod kątem SLA/KPI, wprowadzanie zmian w razie potrzeb w celu ciągłego doskonalenia usług.4. Upewnienie się, że procedury i praktyki operacyjne są dobrze zdefiniowane, udokumentowanie i konsekwentne stosowane.5. Zachęcanie do otwartej komunikacji między członkami zespołu, umożliwiając zespołowi przedstawienie pomysłów na to, w jaki sposób mogą wspólnie świadczyć bardziej efektywną usługę.Praca w godz.: 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali kierownicy do spraw technologii informatycznych i telekomunikacyjnych (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: Zarządzanie lub ekonomia
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe2 staż pracy: minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku kierowniczym w branży informatycznej,3) umiejętność-specjalność:Bardzo dobra znajomość program MS Office (w szczególności Excel oraz PowerPoint),Doświadczenie w nadzorowaniu codziennych prac i wyników zespołu,Doświadczenie w pracy z klientem,Doświadczenie w pracy w międzynarodowym zespole,Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania rozwiązań,Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i logistyczne,Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,4) inne:biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy,mile widziana znajomość języka hiszpańskiego ze względu na międzynarodowy charakter pracy,Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowych atutem

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 7 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu