Agency coordynator

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/20/8493
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie ludźmi na magazynie, wdrążenie nowo zatrudnionych pracowników tymczasowych, raportowanie postępów pracowników tymczasowych, uczestnictwo w spotkaniach dziennych/miesięcznych oraz szkoleniach z area menagerami .Miejsce pracy: ul. Logistyczna 6, 55-040 Bielany WrocławskieForma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj 18 miesiecy, praca w godzinach od 6.00-14.00 Brak zakwaterowania , praca zmianowa : 1 zm. od 6:00 do 16:30 ; 2 zm. od 17:30 do 4:00; pracy: Cudzoziemiec będzie wykonywał pracę w dwóch lokalizacjach Pracodawcy Użytkownika.: druga - ul. Amazon 1,55-040 Bielany Wrocławskie. Wynagrodzenie miesięczne 4192 zł/m Oferta w sali: C
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

CU Wykształcenie średnie ,staż pracy związany z pracami magazynowymi ok0,5 roku, znajomosć specyfiki pracy w Amazon , w tym znajomość systemów: Mytime oraz salesforce-warunek konieczny znajomość języka rosyjskiego ze względu na kontakty z pracownikami z obcojęzycznymi.

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 26,2 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu