Agent ds. operacyjnych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Numer: StPr/21/5938
OBOWIĄZKI:
Praca z przewagą wysiłku fizycznego, polega na przenoszeniu i rozładunku czy załadunku paczek. Dodatkowo zadania związane z obsługą paczek na sortowni. Umowa o pracę tymczasową. Oferta dostępna w sali D. Kontakt z pracodawcą - tel.: 503 102 613, e-mail: praca.wroclaw@interkadra.pl
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Magazynier
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie,staż pracy: mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie i przy obsłudze skanera ręcznego, gotowość do pracy fizycznej, zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku w godzianch 14-22.

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 3 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu