Asystent ds. rekrutacji z językiem niemieckim - 1121i

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/20/2201
OBOWIĄZKI:
Centrum 24 Opieka poszukuje pracownika na stanowisko Asystent ds. rekrutacji z językiem niemieckim, do biura w Świdnicy.Praca na tym stanowisku polega na wspieraniu rekrutera w codziennych obowiązkach i przede wszystkim na pozyskiwaniu nowych kontraktów. Asystent ds. rekrutacji powinien posiadać zdolności organizacyjne, negocjacyjne oraz świetną obsługę klienta.Kandydaci i kandydatki powinni być osobami otwartymi, o pozytywnym nastawieniu i łatwo nawiązującymi kontakty z innymi ze względu na ciągły kontakt telefoniczny i mailowy z rekrutowanym personelem.Oferujemy:pracę w dynamicznej i rozwijającej się firmie i branżypracę w biurzedogodne godziny pracy (8:00-16:00, pon-pt)Prosimy o przesyłanie CV.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: pomaturalne/policealne, brak
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera i Internetu
Uprawnienia: Obsługa klienta telefoniczna

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy