Asystent ds. techniczno - handlowych

Miejsce pracy: Świdnica, Wałbrzych, Świebodzice
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn, mechatronika)
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (B1/B2)
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu relacji
  • terminowość i rzetelność w realizacji powierzonych obowiązków
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Twoje zadania:
  • przygotowanie ofert i zarządzanie bazą danych klientów
  • planowanie i organizowanie spotkań biznesowych, prowadzenie kalendarza spotkań
  • sporządzanie analiz, raportów, prezentacji multimedialnych, materiałów komunikacyjnych na potrzeby procesu komunikacji wewnętrznej oraz innych dokumentów/materiałów
  • wsparcie Zarządu w realizacji codziennych zadań
Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • stałe wynagrodzenie miesięczne: 4200 - 5000 zł brutto (w zależności od doświadczenia)
  • ubezpieczenie grupowe
  • dogodną lokalizację miejsca pracy (Świdnica, ul.Witosa)
  • rozwój zawodowy i doskonalenie kompetencji