Asystent menedżera

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Tyniec Mały
Numer: StPr/22/1733
OBOWIĄZKI:

Organizowanie i koordynowanie spraw związanych z administracyjnym i logistycznym funkcjonowaniem stanowiska menedżera w organizacji. Zapewnienie i koordynacja przepływu informacji, w tym również telefonicznej i mailowej oraz obieg dokumentów. Współpraca ze wszystkimi działami firmy w celu realizacji swoich zadań i odpowiedzialność za funkcjonowanie zarządzania projektami prowadzonymi w firmie. Tłumaczenie dokumentów z j. angielskiego i koreańskiego. Miejsce pracy: ul. RYSZARDA CHOMICZA 26, 55-040 TYNIEC MAŁY Forma umowy: umowa o pracę na czas określony tj. 3 lata, praca w godzinach od 8.00-16.00 Kontakt z pracodawcą: 508087761

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra komunikacja interpersonalna
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe biegła obsługa komputera z obsługą internetu bardzo dobra komunikacja interpersonalna zaangażowanie i zdolnosc samoorganizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki znajomosć jezyka koreańskiego na poziomie C2 w mowie i piśmie znajomość języka angielskiego na poziomie A1 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Tyniec Mały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu