Asystent opiekuna dziecięcego

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Miejsce pracy: Ząbkowice Śląskie
Numer: StPr/21/0101
OBOWIĄZKI:
UCZENIE DZIECI CZYNNOŚCI SAMOOBSŁUGOWYCH:WYSADZANIE NA NOCNICZKI, ZMIANA PAMPERSÓW, MYCIE RĄK I ZĘBÓW. PRZYGOTOWANIE DZIECI DO SNU:UBIERANIE I ROZBIERANIE DZIECI Z GARDEROBY. POMOC DZIECIOM W UBIERANIU SIĘ I ROZBIERANU PODCZAS WYJŚĆ NA SPACER. OPIEKA NAD DZIEĆMI PODCZAS WYJŚĆ NA SPACER. OPIEKA NAD DZIEĆMI PODCZAS ZABAWY NA URZĄDZENIU ZABAWOWYM, BUDOWANIE RAZEM Z DZIEĆMI BABEK PIASKOWYCH W PIASKOWNICY, ZABAWY W DOMKU MUZYCZNYM. kARMIENIE DZIECI: ROZKŁADANIE POSIŁKÓW NA TALERZE, SPRZĄTANIE PO POSIŁKACH. PRZEPROWADZANIE I PRZYGOTOWANIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH: RUCHOWYCH, PLASTYCZNYCH, ZORGANIZOWANIE TEATRZYKÓW, CZYTANIE DZIECIOM OPOWIADAŃ I BAJEK.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Miejsce pracy:

Ząbkowice Śląskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich