Asystent techniczny ds. remontów i inwestycji

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, pozarządowej organizacji charytatywnej, prowadzącej projekty na rzecz pomocy osobom w trudnej sytuacji życiowej, poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Wrocław
OBOWIĄZKI:
  • udział w negocjowaniu warunków najmu pomieszczeń
  • redagowanie umów za wynajem pomieszczeń i prowadzenie dokumentacji
  • sporządzanie zestawień powierzchni dot. podatku od nieruchomości
  • udział w negocjacjach i sporządzanie umów dotyczących remontów bieżących i usług serwisowych
  • kontrola prawidłowości wykonywania zakresu umownego robót remontowych
  • sprawdzanie kosztorysów
  • pomoc z uzyskiwaniem pozwolenia na budowę i rozpoczęciem robót budowlanych
WYMAGANIA:
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku technicznym związanym z budownictwem
  • umiejętność czytania planów budowlanych, map geodezyjnych, warunków zabudowy, map do celów projektowych, planów technicznych budynków
  • umiejętność konstruowania pism dotyczących pozwoleń budowlanych, uzyskiwania zgód konserwatorskich
  • umiejętność sprawdzania i przygotowywania kosztorysów
  • umiejętność sporządzania umów najmu/dzierżawy
  • umiejętność konstruowania umów na prace budowlane, remontowe, serwisowe
PRACODAWCA OFERUJE:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o prace
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • premie