Asystent w dziale koreańskim (korean desk)

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie
Numer: StPr/24/1068
OBOWIĄZKI:
Praca administracyjna w dziale koreańskim - przygotowywanie dokumentów, odbieranie telefonów,Kontakt z klientami, raportowanie do kierownika działu administracyjnego, posługiwanie się j.Koreańskim.Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj: 3 lata, praca w godzinach od 8.00-16.00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostali pracownicy administracyjni i sekretarze biura zarządu
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie ogólnokształcące znajomosć jezyka koreańskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie -wymagana znajomość j. koreańskiego z uwagi na obsługę klientów koreańskich i raportowanie do przełożonego będącego ob. Korei, mile widziana podstawowa znajomość j. angielskiego

Miejsce pracy:

Bielany Wrocławskie

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu