Asystentka działu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/22/0325
OBOWIĄZKI:

Wspieranie działu sprzedaży w codziennej pracy. Codzienna organizacja zdalnych spotkań z klientami firmy. Organizowanie różnego rodzaju przedsięwzięć, w tym m.in. dni bezpieczeństwa, konferencji, targów. Wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów, umawianie spotkań stacjonarnych i zdalnych z nowymi klientami. Utrzymywanie i budowanie dobrych kontaktów z dotychczasowymi i nowo pozyskanymi klientami. Przygotowywanie i edytowanie oferty handlowej wg. wytycznych przełożonego. Przygotowywanie i wysyłanie wzorów towarów dla klientów. Sporzadzanie dokumentacji przetargowej w porozumieniu z działem handlowym.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: Excel - obsługa arkusza kalkulacyjnego

Wymagania inne:

Wymagane doświadczenie na stanowisku pracy- min. 1 rok oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy, sumienność, dokładność.

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie