Automatyk sterowania ruchem kolejowym

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/21/0098
OBOWIĄZKI:

wykonywanie przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń srk zgodnie z ustalonym harmonogramem w celu utrzymania ich w pełnej sprawności, wykonywanie pomiarów parametrów oraz związanych z nimi regulacji w nadzorowanych urządzeniach srk i dsat w celu utrzymania ich nominalnych wartości, udział w remontach urządzeń srk i dsat w celu podniesienia ich sprawności i niezawodności, usuwanie nieprawidłowości w działaniu urządzeń srk i dsat w ściśle określonym czasie w celu przywrócenia ich sprawności, utrzymanie w sprawności powierzonych narzędzi i przyrządów w celu zachowania ich dalszej użyteczności, uczestniczenie w przygotowaniu urządzeń srk i dsat do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych dla realizacji prawidłowego rozkładu jazdy, doraźne nadzorowanie oraz instruowanie pracowników inżynie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : doświadczenie zawodowe [Umiejętność 1] : wykształcenie z zakresu elektrycznego, elektronicznego, automatyki, sterowania ruchem kolejowym, mechatroniki, mechaniki

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie