Automatyk Utrzymania Ruchu

Jelcz-Laskowice

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

OBOWIĄZKI:
  • Zapewnienie ciągłości pracy zautomatyzowanych maszyn produkcyjnych
  • Bieżąca konserwacja maszyn, urządzeń i instalacji technicznych
  • Analiza programów sterowników PLC w celu usuwania awarii
  • Czytanie oraz tworzenie nowych schematów elektrycznych maszyn
  • Dobór, wymiana oraz naprawa aparatury kontrolno-pomiarowej oraz elementów automatyki
WYMAGANIA:
  • Wykształcenie techniczne - preferowane elektryk, elektromechanik, automatyk
  • Znajomość sterowników PLC i MHI: Siemens, Omron lub Mitsubishi
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu automatyki i elektroniki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet relokacyjny