Brygadzista robót remontowych

Miejsce pracy: Świdnica
Zadania:
  • Planowanie napraw i prac remontowych
  • Planowanie oraz koordynacja dostaw materiałów i sprzętu
  • Nadzór nad terminowością i jakością prac wykonywanych przez zespół
  • Kontrola jakości prac realizowanych przez podwykonawców
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w branży budowlanej, sanitarnej, hydraulicznej lub elektrycznej
  • Umiejętność planowania pracy własnej i zespołu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku brygadzisty
  • Mile widziane wykształcenie techniczne
Oferujemy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie plus premia
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta sportowa
  • Ciekawą pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość rozwoju i awansu