Brygadzista robót wodno-kanalizacyncy - 310i

Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy
Miejsce pracy: Świdnica
Numer: StPr/21/0738
OBOWIĄZKI:
zatrudnienie od już minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku brygadzisty robót wodno-kanalizacyjnych wykształcenie zawodowe lub techniczne umiejętność obsługi niwelatora oraz niwelatora laserowego umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych prawo jazdy kat. B samodzielność sumienność dokładność oraz rzetelność
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: ** Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: **Rysunek techniczny
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : Wykonywanie robót oraz pomiarów z zakresu montażu kanalizacji[Umiejętność 1] : Umiejętność czytania planów oraz rysunków technicznych[Inne] : Wynagrodzenie brutto 6000 zł + premia kwartalna + premia roczna. Praca na terenie całej Polski. Pracodawca zapewnia ubranie robocze.

Miejsce pracy:

Świdnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy