Business solutions specialist

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/1618
OBOWIĄZKI:
1. Tworzenie i zarządzanie planami dla kluczowych projektów Digital Business Solutions. Ustalanie najlepszego sposobu zarządzania projektem i schemat komunikacji dla każdego projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta.2. Bliska współpraca ze wszystkimi interesariuszami projektu w celu zapewnienia satysfakcji klienta i proaktywnego zarządzania możliwymi eskalacjami.3. Analiza wymagań oraz proponowanie klientowi najlepszych rozwiązań zgodnych ze standardami branżowymi.4. Utrzymywanie aktualnej dokumentacji projektów ze szczególnym naciskiem na wyniki projektu oraz wnioski z prowadzenia projektu.Praca w godz.: 8:00-16:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik projektu
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

1) wykształcenie: wyższe magisterskie, 2) staż pracy: minimum 2 lata doświadczenia w pracy w branży finansowej, minimum rok doświadczenia na stanowisku senior project management specialist, 3) umiejętność-specjalność:znajomość systemu oneppm,znajomość oprogramowania jira oraz metody planowania zarządzania zasobami przedsiębiorstwa (np. erp enterprise resource planning),bardzo dobra znajomość program ms office (w szczególności excel oraz powerpoint),wysoko rozwinięta zdolności analityczne,umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,umiejętność kreatywnego myślenia oraz organizacji pracy,4) inne:biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie ze względu na międzynarodowy charakter pracy, znajomość języka rosyjkiego na poziomie komunikatywnym

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 9 583,34 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu