Copywriter

Powiatowy Urząd Pracy w Oławie
Copywriter
Miejsce pracy: Oława
Numer: StPr/21/0222
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie i analizowanie zleceń na tekst, slogan lub koncepcję reklamy produktu, producenta lub sklepu; opracowywanie sposobu pozycjonowania na rynku produktu będącego przedmiotem zlecenia; opracowywanie koncepcji reklamy, tekstu lub sloganu reklamowego według zamówienia, z wykorzystaniem zebranych informacji i z użyciem właściwych do danego zadania narzędzi (komputerowych: oprogramoanie sklepu internetowego, programy do edycji tekstu, przeglądarki internetowe, kreatory graficzne, social media oraz innych materiałów piśmienniczych i biurowych); sprawdzanie opracowanego tekstu, sloganu lub koncepcji reklamy pod katem jego oryginalności oraz funkcjonalności z użyciem odpowiednich narzędzi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera i aplikacji internetowych

Miejsce pracy:

Oława

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oławie