Czynności pomocnicze przy pracach prostych

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Łany
Numer: StPr/21/4274
OBOWIĄZKI:
wykonywanie różnego typu prostych prac fizycznych: pakowanie, kompletowanie, montowanieGodziny pracy: 6-14-22-6Wymiar czasu pracy: 154 godziny w miesiącuUmowa zleceniezatrudnienie na okres 3 latMIejsce pracy Łany ul. Wojnowska 8 oraz powiat wrocławski wg zleceńKontakt z pracodawcą: 533300025
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: DYSPOZYCYJNOŚĆ
Uprawnienia: ZDOLNOŚCI MANUALNE
Uprawnienia: Komunikatywność
Uprawnienia: UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczeniastaż pracy 3 m-ce,dysozycjność, zdolności manulane, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,język rosyjski A1, język ukraiński A1 - mile widzianyDOBRY WZROK

Miejsce pracy:

Łany

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu