Dekarz

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Dekarz
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/21/0041
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie bieżących przeglądów dachów i stropodachów. Wykonywanie napraw bieżących i konserwacji dachów i stropodachów. Wykonywanie napraw, konserwacji i montażu urządzeń służących do odprowadzenia wody. Wykonywanie napraw i konserwacji okien dachowych, wyłazów i świetlików. Oferta dostępna w sali G. Kontakt z pracodawcą:zainteresowane osoby prosimy o przesłanie e-mail: 2wog.komenda@ron.mil.pl lub fax 261 656 228 lub dostraczenie osoboste wniosku wraz z CV na adres: 2 Wiojskowy Oddział Gospodarczy50-894 Wrocław, ul. Obornicka 100-102.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dekarz*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie: średnie / zasadnicze zawodowe,staż pracy: minimum 2 lata w przypadku wykształcenia zasadniczego zawodowego, znajomość przepisów BHP i przepisów przeciwpożarowych w czasie wykonywania prac dekarskich

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu