Demand planner

Nasz Klient to szybko rozwijająca się organizacja handlowa, która już od kilku lat kreuje trendy na polskim rynku artykułów dziecięcych. W związku z rozwojem i dynamicznym wzrostem poszukujemy doświadczonego Demand Plannera, który będzie odpowiedzialny za zarządzanie stanem magazynowym i utrzymaniem ciągłości produktów do sprzedaży.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • Bieżące planowanie stanów magazynowych w celu zapewnienia odpowiedniej dostępności towarów do sprzedaży
  • Zarządzanie ryzykiem i koordynacja zapasów magazynowych (Monitorowanie nierotujących produktów oraz potencjalnych braków)
  • Składanie zamówień towarów u dostawców z całego świata
  • Współpraca w zakresie koordynowania transportu towarów
  • Monitorowanie terminowości i kompletności dostaw
  • Współpraca z działem sprzedaży i marketingu (raportowanie, rekomendowanie, ustalanie budżetów, prognozowanie)
  • Wykonywanie szczegółowych analiz i raportów w zakresie realizowanych zadań (sprawdzalność prognoz i identyfikacja czynników zaburzających)
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników efektywności KPI na wymaganym poziomie (OTIF i DIO)

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Dokładność w wykonywaniu bieżących obowiązków
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Znajomość przepisów handlu zagranicznego oraz rozliczeń międzynarodowych (opcjonalnie)
  • Umiejętność utrzymywania pozytywnych relacji z dostawcami i współpracownikami
  • Pozytywne nastawienie do realizacji zadań
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B w stabilnym przedsiębiorstwie
  • Pracę w przedsiębiorczym, nastawionym na wyniki, współpracującym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • Wspaniałą atmosferę pracy - przyjazne szefostwo, środowisko pracy i kultura organizacji
  • Laptop, telefon służbowy
  • Budżet szkoleń
  • Opiekę medyczną
  • Karta Multisport
  • Dostęp do produktów z oferty sklepu po kosztach nabycia