Dyrektor działu materiałów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/20/8215
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie podległym działem oraz łańcuchem dostaw. Wdrażanie nowych procesów przepływu materiałów. Przygotowywanie raportów i raportowanie do koreańskiego oddziału firmy. Reprezentowanie firmy w kontaktach z Dostawcami. Utrzymywanie optymalnych stanów magazynowych komponentów do produkcji.Umowa zlecenie: 3 LATAIlość godzin w miesiącu około 168
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższebiegła znajomość języka koreańskiego (komunikacja z koreańskim oddziałem firmy)biegła znajomość języka angielskiego (dla komunikacji w firmie)Przynajmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w działach okołoprodukcyjnych,

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

do 37,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu