Dyrektor jakości

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Siechnice
Numer: StPr/24/1379
OBOWIĄZKI:
Nadzorowanie przestrzegania w firmie przepisów jakościowych oraz zgodności dokumentacji z wymogami prawnymi, koordynacja pracy działu jakości, raportowanie zarządowi oraz wspólnikowi w Korei Płd. realizacji i postępów w pracy.Praca na czas określony: 3 lataGodziny pracy: 8:00 - 16:00
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: komunikacja i negocjacje
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe, staż pracy 1 rok, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, komunikacja i negocjacje, język koreański B2 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Siechnice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 25 000 do 25 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

TOP