Dyrektor wykonawczy

Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy
Miejsce pracy: Oleśnica
Numer: StPr/20/0800
OBOWIĄZKI:
bieżące zarządzanie projektami, prowadzenie spotkań roboczych poszczególnych działów w języku rosyjskim, weryfikowanie po względem merytoryczym realizowanych i zrealizowanych prac, wyznaczanie osób do zadań w projektach i wprowadzanie w zakres obowiązków w języku rosyjskim
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dyrektor wykonawczy (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Oleśnica

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnicy