Elektromonter szaf sterowniczych i instalacji elektrycznych w Dziale Montażu

Producent maszyn prototypowych oraz stanowisk i linii montażowych dla przemysłu samochodowego poszukuje:

Miejsce pracy: Krępice
Zadania:
  • montaż szaf sterowniczych i podłączanie aparatów na podstawie dokumentacji
  • wykonywanie napraw i remontów układów sterowniczych maszyn i urządzeń
  • prowadzenie prac elektrycznych zgodnie z poleceniami przełożonych
  • udział w rozruchu, uruchamianiu urządzeń, instalacji i systemów
  • odpowiedzialność za terminowe wykonywanie przydzielonych zadań
Wymagamy:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne/elektryczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i dokumentacji pneumatycznej
  • doświadczenie z zakresu podłączania szaf sterowniczych
  • umiejętność samodzielnej realizacji powierzonych zadań
  • wiedza o elementach elektrotechnicznych
  • znajomość obsługi elektronarzędzi
  • świadectwo kwalifikacji „E” (SEP)
  • doskonała organizacja pracy
  • własna inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat B- mile widziane
Oferujemy:
  • pracę z najnowszą technologią z dziedziny sterowania i napędów przy budowie maszyn prototypowych
  • możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • partnerską atmosferę w młodym i zgranym zespole
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (dofinansowanie do karty Multisport, „wczasy pod gruszą”, prywatna opieka medyczna)

Miejsce wykonywania pracy: Krępice, ul. Kwiatowa 36 (przy Wrocław – Leśnica)