Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich
Elektryk
Miejsce pracy: Ziębice
Numer: StPr/21/0633
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie w sprawności technicznej urządzeń i instalacji energetycznych,Ocena stanu technicznego instalacji elektrycznychProwadzenie podręcznego magazynku części.Montaż oraz naprawa instalacji elektrycznychPraca zgodnie z wytycznymi zawartymi w dokumentacji technicznejWykonywanie pomiarów możliwość negocjacji wynagrodzeniaPracodawca oferujeComiesięczną premięCodziennie ciepły posiłekUbezpieczenie NNW opłacane przez ZakładUbezpieczenie COVID-19 opłacane przez ZakładMożliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym na życieŚwiadczenia z ZFŚS
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: uprawnienia elektroenergetyczne do 1 kV
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA DO CELÓW SANITARNYCH LUB GOTOWOŚĆ JEJ WYROBIENIA

Wymagania inne:

Wykształcenie min. zasadnicze,Świadectwo kwalifikacyjne energetyczne,Książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia,Dyspozycyjność,Fachowość.

Miejsce pracy:

Ziębice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ząbkowicach Śląskich