F-specjalista ds. przygotowania produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy
Miejsce pracy: Chojnów
Numer: StPr/21/0740
OBOWIĄZKI:
- przygotowywanie zleceń produkcyjnych na podstawie zamówień w systemie,- weryfikacja mozliwości wykonania pod względem technicznym i dostępności narzędzi oraz komponetów, - krótkoterminowe planowanie produkcji,- elastyczne reagowanie na zamówienia klientów poprzez zmianę w planie produkcyjnym, - zamawianie niezbędnych surowców i narzędzi, tworzenie prostej dokumentacji technicznej,- kontakt z klientem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: TECHNICZNE
Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego

Wymagania inne:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w środowisku produkcyjnym, - wykształcenie techniczne, - znajomość rysunku technicznego, - umiejętność pracy pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Chojnów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 400 - 3 200 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy