Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0731
OBOWIĄZKI:
- samodzielne prowadzenie diagnostyki i terapii pacjentów w różnyh zespołach chorobowych- planowanie i programowanie rehabilitacji- prowadzenie dokumentacji medycznej- konsultacje i kwalifikacje pacjentów do rehabilitacji- realizowanie świadczeń zdrowotnych w zakresie rehabilitacji medycznej i fizjoterapii- obsługa komputera i programu rezerwacyjnego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: fizjoterapia

Wymagania inne:

Wykształcenie wyższe magisterskie, kierunek fizjoterapia, udokumentowane 3 letnie doświadczenie w zawodzie, prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty, kurs kinesiology taping, kurs terapii manualnej lub terapii punktów spustowych lub terapii mięśniowo - powięziowej, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność efektywnego i skutecznego działania w warunkach stresu, adekwatny poziom kultury osobistej i komunikatywność

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 445 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie