Formowacz ceramiki - odlewnik ceramiki

Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu
Miejsce pracy: Bolesławiec
Numer: StPr/21/0315
OBOWIĄZKI:
Formowanie i odlewanie za pomocą urządzenia formującego oraz wykańczanie półfabrykatu przy pomocy odpowiednich narzędzi i urządzeń zgodnie z obowiązującymi instrukcjami i reżimem technologicznym.Dodatkowe informacje:Możliwość zakwaterowania, dowóz przez pracodawcę do miejsca pracy.Dofinansowanie do świadczeń sportowo - rekreacyjnych, ekwiwalent na wypoczynek "wczasy pod gruszą", system zapomóg dla pracowników, świadczenia świąteczne, piknik pracowniczy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe, mile widziane doświadczenie w pracy na w/w stanowisku, zdolności manualne, staranność, odpowiedzialność, zaangażowanie.

Miejsce pracy:

Bolesławiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bolesławcu