Fryzjer

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Fryzjer
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/20/6535
OBOWIĄZKI:

fryzjerstwo damskie, stylizacja, koloryzacja, pielęgnacja, obsługa w salonie fryzjerskim. Miejsce pracy: ul. Rzeźnicza 2-3 m. 1B, 50-129 Wrocław, Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreslony , praca na 3 zmiany w godzinach 9-21 Oferta w sali: H

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Fryzjer stylista
Uprawnienia: Kurs fryzjer stylista - kolorysta z zabiegiem keratynowego prostowania włosów
Uprawnienia: kurs fryzjerski

Wymagania inne:

Wykształcenie podstawowe staż pracy 6 miesięcy fryzjerstwo damskie, stylizacja, koloryzacja, pielęgnacja, obsługa w salonie fryzjerskim praca w godzinach od 9:00 do 21:00, system zmianowy, również w weekendy ukraiński na poziomie B1 w mowie oraz na poziomie A1 w piśmie

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

do 1 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu