Główny księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie
Miejsce pracy: Głogów
Numer: StPr/20/0991
OBOWIĄZKI:

prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami, odpowiedzialność za prawidłowość rozliczeń CIT, VAT, VAT-UE, PIT oraz innych sprawozdań podatkowych, nadzór merytoryczny nad kontrolą dokumentów ich deklaracją i księgowaniem. Aktywne monitoriwanie zmain w prawie podatkowym i ustawie o rachunkowości. Kontaktowanie się i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (GUS, ZUS, US)Kontrola i księgowanie faktur oraz innych dokumentów związanych z działalnością spółki. sporządzanie sprawozadań finansowych i analiz dla zarządu.Przygotowanie sprawozadań do badania przez biegłego rewidenta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Miejsce pracy:

Głogów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie